Napsali o nás

278907-cs.pdf - Článek o výročí 110 let Sokola ve Starém Lískovci

268106-cs.pdf - Pozvánka na oslavu 110 let Sokola ve Starém Lískovci.

2015

206366-cs.pdf - Informace o dění v T.J. Sokol Brno - Starý Lískovec po obnovební činnosti.

206318-cs.pdf - Informace o pracích na obnovu Sokolovny po požáru

206321-cs.pdf - Informace o pracich na obnovu Sokolovny po požáru

206322-cs.pdf - Kritika starosty v jeho zápisníku

206325-cs.pdf - Informace o pracich na obnovu Sokolovny po požáru

206327-cs.pdf - Informace o pracich na obnovu Sokolovny po požáru

206328-cs.pdf - Informace o pracich na obnovu Sokolovny po požáru

Dokumenty se stažení

Registrační formulář dospělý - prihlaska-dospely.pdf

Registrační formulář dítě - prihlaska-mladez.pdf

Souhlas dle GDPR - Formulář ČOS - souhlas člena.docx

Účast na brigádách - Brigady.xlsx (13367)

Pozvánka na valnou hromadu 16.3.2016  - Pozvánka.pdf

Už jste viděli novou umývárnu ? Víťa je opravdu šikula !!

Brigáda 3. a 4. 10. 2015

Nazdar členové jednoty Sokol Brno – Starý Lískovec,

Nedá mi to nenapsat pár slov k poslední brigádě, která se konala o víkendu tj. 3. a 4. 10 2015. Prosil jsem o zajištění alespoň jednoho člena z každého oddílu na sobotu i neděli. Opravdu jsem tomu nevěřil, ale doufal jsem, že na každý den přijde alespoň pár (2) lidí.

Opravdu veliké poděkování patří Honzovi Strmiskovi a jeho oddílu volejbalu. Ten na každý den zajistil brigádníky. Přitom je to oddíl, který na kurtech vůbec nehrává. Honzo díky moc! Vy co na kurtech hrajete, jste na tom jak? Díky těm, kdo přišli alespoň na jeden den. A ti z ostatních oddílů?

V sobotu přišel brigádník jeden (od Honzy Strmisky). V neděli nás bylo více (Boženka, Líba Šromová, Jirka Cupák, Dan Šrom, Jirka Hrazdíra, Mirek Doležel, Martina Indrová, a Lucka Doleželová s dětmi). K tomu samozřejmě Nováčkovi. Vím, že někteří pomáhají se stoly před akcemi. Pokud tím do roka strávíte 18 hodin, jako já letos na brigádách (čas strávený členy výboru nemanuální prací pro naši jednotu je násobně vyšší), tak se Vám omlouvám a tato informace nesměřuje k Vám.

Podařilo se nám udělat všechno, co bylo potřeba udělat, aby na jaře stál nový plot. Jenom to nemuselo trvat tak dlouho a místostarostu nemuselo tak bolet tělo. Napadá mne, že z osmi účastníků byli 4 členové výboru.

Pojďte se se mnou zamyslet.

Každá jednota potřebuje ke svému chodu 3 statutární zástupce. Pokud Roman, Boženka, nebo já odejdeme, máte nápad, návrh kdo to bude dělat? Co mu nabídnete? Papírování, přesvědčování, dohadování se na úřadech, sehnání peněz na provoz, jejich vyúčtování, evidenci členů –kvůli tomu lámání peněz a údajů z oddílů, řešení havarijních stavů, rozhodování o věcech příjemných, ale většinou nepříjemných, správu majetku, trávení volného času na schůzích? A k tomu jako bonus si může protáhnout tělo na brigádě? To je dobré.

Většina z Vás bude sedět doma, mnout si ruce, jak levně se dá pravidelně sportovat a jistě najde dostatek důvodů, proč to zrovna nebudete Vy, kdo by tohle všechno dělal, nebo šel na brigádu. Jistě - máte děti, náročnou práci, studujete. Tohle všechno (kromě studia) dělají, nebo mají pro Vaši informaci „výborité“ také.

Nejsem naivní, ale takový nezájem mne opravdu zaráží a nebaví. Pokud totiž mám pro něco dávat hlavu na špalek, mít právní odpovědnost a to vše zcela zadarmo a ve volném čase, tak musím být přesvědčen, že o to lidé, pro které to dělám - stojí. Alespoň většina. Ten ovšem nemám. Proto v tuto chvíli neuvažuji o pokračování mojí práci ve výboru na koci volebního období. To končí v roce 2017.

Mirek Doležel - místostarosta

Jarní brigáda 2015  - dodělávky

Nazdar,

kdo nemohl na brigádu, může se raelizovat sám.

Je třeba dodělat:

1. válet 1. kurt

2. dodělat 2. kurt

3. doplnit chybějící lajnovací body na obou kurtech

Materiál je k dispozici u Nováčků - kromě antuky na 2. kurt, tu slíbil přivézt Aleš.

Diskusní téma: Pro členy

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek